نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

حلقه شیطان

از علی محمد باب تا محمدعلی طاهری

 

وقتی که شیطان و سرداران استثمار گر او در اقصا و اکناف گیتی کمر به نابودی حزب خدا می بندند و بندگان صالح او را از هر طرف مورد حمله قرار داده وهم از بعد فکری و روحی و معنوی وهم به لحاظ فیزیکی هدف تیرهای شیطانی خویش می سازند، عجیب نیست که افرادی چون محمد علی طاهری را با مکتب خود ساخته ای به نام عرفان حلقه به میان جوانان شیعه گسیل دارند که اعتقادات دینی آنها را همچون موریانه جویده و محو ساخته و باورهای پلید و باطل خود را با پوششی فریبنده و دلپسند به آنان عرضه نماید.

محمد علی طاهری نقش علی محمد باب و بهاء الله را در زمان ما برای دولت های استعمارگر بازی کرده و رسالت مخرب خود را با القاء آموزه هایی که مستقیما از عرفان مسیحیت و یونان باستان گرفته و اصطلاحات آنها را با واژه های فارسی خوش آوا معادل سازی نموده، به انجام می رساند.

اولین هدف و ترفندی که این دست نشانده شیطان و اربابان بیگانه او به فریب خوردگانی که به ایشان روی می آورند، القا می کند حذف محوریت اهل بیت ع از اعتقادات آنهاست. اینان فراموشانده می شوند که باید دانش و بینش و اعتقادات خود را از آبشخورهایی دریافت نمایند که خداوند خود به آنها ارجاع داده *مسترهای شیطان هرگز صلاحیت ترجمه دین را نداشته و ندارند.، از یادشان برده می شود که قرآن کریم و پیشوایان معصوم چهارده گانه چهارستون اسلام هستند و نمی شود شیعه بود و طاهری و مسترهای عرفان حلقه را بیشتر از آنها دوست داشت، نمی شود شیعه بود و تعابیری را شعار خود قرار داد که  کلام خدا را به گونه ای معنی می نمایند که با روایات و احادیث در تضاد باشد.

ترفند دیگر نمایندگان شیطان تحریف هدف خداوند تعالی از خلقت است به گونه ای که در اذهان شاگردان مکتب عرفان حلقه ،شعار آمده ایم که خوش باشیم آرامش داشته باشیم و امثال آن را جایگزین فرمان خداوند که «ما جن و انس را نیافریدیم مگربرای بندگی و عبودیت» نموده و به سراغ اعمال و رفتاری می فرستد که لذات دنیوی را تامین نماید و صد البته پوسته ای ظاهری از قبیل مهربان باشید و به هم نیکی کنید و از نیازمندان دستگیری نمایید را نیز برایشان باقی می گذارد تا هرگز به آن سرقت خطرناک پی نبرده، راز شیطانیشان فاش نگردد.

به این ترتیب نه این فریب خوردگان و نه اطرافیانشان هرگز شک نمی کنند که از چهارچوب اعتقادات شیعی خارج شده و به پیروی شیطان فراخوانده شده اند و پس همچنان خود را شیعه می خوانند در عین حال ابلیس را بندگی می کنند. برای دشمن آشکارصراط مستقیم همین بس که مردم به ویژه نسل جوان در مسیرحق و فرمانبردار امام زمانشان نباشند و محبوبشان طاهری و مسترهای او باشد و دستورات دینی خود را به نحوی معنا کنند که ازآنها آموخته اند و لو بیش از این عملکرد خاص دیگری نداشته باشند. برای او کافیست که اسیران حلقه اش همیشه  در دسترس شیاطین و اجنه ای باشند که به مراقبت و حراستشان گماشته اند تا هر زمان که ابلیس اراده نماید ایشان را به سربازان خود افزوده و مبارزه بر علیه امام زمانشان فراخواند.

ترفند دیگر این فرقه شیطانی و استعماری، واژگون کردن مفهوم و جایگاه اجنه و شیاطین است. طاهری و دستیارانش با این که خود جنود ابلیس و پیشکار اویند اما وانمود می کنند به شیوه خود به دفع و خارج ساختن اجنه ای که سبب بیماری و بد رفتاری افراد می شود می پردازند در حالی که به عکس ارتباط فرد را با این موجودات شیطانی بر قرار ساخته و آنها را برای همیشه به دامشان می اندازند تاهیچگاه نتوانند مسیری جز آنچه طاهری و اربابانش اراده می کنند طی نمایند و با هر خطایی با آزار گماشتکان او ادب شوند.

حلقه شیطانی طاهری و اربابان بیگانه او کمین آن  دسته از نسل های شیعه را می کشد که خانواده ها یشان فرصتی به آموختن تعالیم خود اختصاص نداده و فرزندان خود را به اساتید مومن و با صلاحیت نمی سپارند... کسانی که دین را از مجرای صحیح و حقیقی نمی آموزند... افرادی که حساسیتی نسبت به خرافات مدرن و تراوشات شیطانی اطرافشان نداشته و تکنولوژی روز همچون ماهواره و اینترنت را بدون ضابطه و مراقبت در اختیار فرزندان می گذارند.

این دام ابلیس و دیگر بندها و ترفندهای او کسانی را تهدید می کند که از اردوگاه مستحکم امام زمان خود خارج شده و پیوند معنوی او را گسسته و یا سست نموده و بی حفاظ و بی سلاح در این جهان آکنده از شیطان و لشکریانش ، زندگی می کنند... .

نجاتی برای نسلی که در نا آگاهی و بی دفاعی به سر می برد نیست جز باز گشت به دژ استوار الهی امام عصر عج و سر نهادن بر زانوی عطوفت این " پدر مهربان" و مظهر رحمت پروردگار... .

 

* و ما أتاكم‏ الرسول‏ فخذوه و ما نهاكم عنه فانتهوا( الحشر: 7)

امام زمان(عج) می فرماید: "طَلَبُ المَعارِف مِن غَیرِ طَریقَتِنا اَهلَ البَیتِ مُساوِقُ لِلاِنکارِنا؛ یعنی،

 بدست آوردن معارف جز از طریق ما خاندان پیغمبر(ص) مساوی با انکار ماست - صحیفه المهدی، ص 334.

مستر: به مربياني گفته می شود که كه از طرف طاهری اجازه متصل كردن شاگردان را به رحمت عام دارند

www.Rajeem.ir

منوی اصلی

ذره بین

همانا ابلیس دشمن خدا، چهار بار از شدت بیچارگی نعره کشید:
یک: روزی که ملعون شد.
دو: روزی که به زمین هبوط کرد.
سه: روز بعثت پیامبر اکرم(ص).
چهار: روز غدیر

(بحار الانوار، ج۶۰، ص۲۴۲)
امام باقر(ع)